כיום בניית אתר וורדפרס הפכה להיות שם דבר בענף בניית אתרים, אך המערכת קיימת למעשה עוד מ-2003. וורדפרס וקוד אנד רול מאז ומתמיד הלכו יחד, אנו מפתחים אתרי אינטרנט מבוססי מערכת וורדפרס עוד מראשית דרכנו לפני כ-8 שנים.

וורדפרס כמערכת לניהול תוכן באתרי אינטרנט נחשבת כיום לפתרון האולטימטיבי עבור בניית אתר לכל עסק, מעסקים דלי תקציב ועד לארגונים וחברות המתוקצבות בסכומים גבוהים. הסיבה לכך היא גמישות המערכת שמאפשרת גם לאנשים בלי ניסיון להקים אתר, אך גם לאנשים וגופים בעלי ניסיון להגשים את החזון הכי רחוק שלהם. כיום המערכת חולשת על למעלה מ-60% מאתרי האינטרנט שקיימים ברשת אשר מבוססים על מערכת ניהול כלשהי. פייסבוק, גוגל, CNN, Wired, גיקטיים, וגם וואלה! במקומות מסוימים, כולם עשו שימוש ועושים שימוש בוורדפרס כמערכת לניהול תכנים.

קוד אנד רול מומחית בפיתוח מקצועי ויעיל לשם בניית אתר וורדפרס עבור כל תחום. כל פרויקט אצלנו עובר תהליך קאסטומיזציה מלאה לצרכי העסק שמאפשר לבעלי האתר להתאים את המערכת בדיוק לצרכים שלהם. פיתחנו כלים מבוססי וורדפרס עבור מערכות למידה רבות משתמשים, משיכת תכנים ואפיליאציה מאמזון, מנועי חיפוש מתקדמים ועוד פיתוחים רבים מספור.

שירותים נוספים לבעלי אתר וורדפרס

  1. עיצוב אתר וורדפרס קוד אנד רול מציעה שירות לעיצוב אתר וורדפרס בהתאמה מלאה כולל אפיון מלא לחווית המשתמש הנדרשת.
  2. שיפור חווית משתמש באתר וורדפרס קיים לפעמים כל שצריך לעשות כדי שעניינים יתחילו לזוז זה לשפר את הקיים ולא לעצב ולפתח משהו חדש מהתחלה. לקוד אנד רול שיטה לשיפור חווית משתמש באתרי וורדפרס באמצעות תהליך יעיל וברור.
  3. פיתוח תוסף וורדפרס כשרוצים להעשיר את אתר וורדפרס משתמשים בתוספי וורדפרס, אך לא תמיד התוספים המוצעים בשוק עונים בדיוק לצרכים הנדרשים, אם קיימים בכלל. קוד אנד רול מציעה שירות לפיתוח תוספי וורדפרס למטרות ייעודיות.
  4. אופטימיזציה למנועי החיפוש זהו חלק מתהליך אותו כל אתר חייב לעבור מספר פעמים בהתאם לעיבויי התוכן בו, אופטימיזציה למנועי החיפוש משמעה התאמת תשתית האתר והתוכן בו למנועי החיפוש כך שאלו ידעו לקרוא באופן ברור ונכון את התוכן. קוד אנד רול מציעה שירות זה החל מהתאמת התוכן למנועי החיפוש ועד לשילוב סכמות ותיקוני מבנה קריטיים.
  5. תחזוקה ושדרוגים אצלנו כל אתר נהנה משרת וירטואלי משלו המנוהל על-ידנו. השירות כולל שדרוגים תקופתיים וטיפולי תחזוקה עבור בעיות הנוצרות במהלך הדרך.
  6. טיפול בבעיות באתר וורדפרס בקוד אנד רול אנו סורקים את האתר במלואו ומפיקים דו״ח מקיף עם כל הבעיות הקיימות באתר, ובהתאם ליישור קו הנעשה עם הלקוח לאחר מכן אנו מוצאים פתרונות לבעיות אלו, בין אם זה לתקן, לשדרג או להסיר.